nieuws
Creatieve ideeën

Collagelijsten met ontwerpen van klei van zijde®

#v17204

Maak uw eigen leuke 3D-foto's met collagelijsten en Silk Clay®. Maak een vlinder van bloemen, een vis onder water of vul het frame met leuke en gekke monsters. Alleen uw eigen fantasie bepaalt de grenzen.

#v17204
Selecteer producten bij dit idee

{{ optionsGroup.label }}

{{ getVariantsButtonText(option) }}
   
 
 
   
 
 
   
 
 
   
 
 
   
 
 
Totale prijs
{{ getFormattedBundlePrice() }}

{{ getRewardMessage() }}

Hoe werkt het
1 Guide step %d Begin met het schilderen van het frame met 1-2 lagen Plus Color acrylverf als u een gekleurd frame voor uw foto wilt.
2 Guide step %d Vul het frame nu met een dunne laag Silk Clay® in de gewenste achtergrondkleur. Zorg ervoor dat de boetseerklei helemaal tot aan de rand wordt geperst.
3 Guide step %d Maak een ontwerp van Silk Clay®. Hier is een vlinder gemaakt. Modelleer eerst de afzonderlijke onderdelen buiten het frame, zodat u de vorm en grootte kunt aanpassen voordat u het figuurtje aan het frame bevestigt.
4 Guide step %d Druk de afzonderlijke onderdelen op het frame.
5 Guide step %d U kunt dan details toevoegen om het ontwerp uniek te maken. Boetseer kleine balletjes witte klei en druk ze op hun plaats in de vorm van ogen. Voeg kleinere zwarte balletjes toe voor de pupillen. Voeg ook details toe aan de vleugels van de vlinder en maak balletjes die vervolgens met elkaar worden verbonden om bloemen te vormen aan de rand van het frame.
6 Guide step %d Maak extra details, zoals groeven in de blaadjes, met boetseergereedschap.
7 Guide step %d Hier zie uw een andere variant met een vis onder water. Teken strepen op vinnen en schelpen met boetseergereedschap.
8 Guide step %d U kunt er ook voor kiezen om het hele frame te vullen met leuke monsters. Begin met het vullen van het frame met Silk Clay® in verschillende kleuren. Voeg vervolgens details toe zoals ogen, een mond, wangen, wenkbrauwen en hoorns en plak ze op de verschillende stukken Silk Clay® tot een monster aan elke zijde.
9 Guide step %d Het hele afgebeelde frame is gevuld met leuke figuren. Als u uw afgewerkte kunstwerk wilt ophangen, kunt u een zelfklevende fotohanger aan de achterkant van het lijstje bevestigen.
Here you can learn techniques for the idea
Boetseren met Silk Clay®
Boetseren met Silk Clay®
Learn the technic >
Silk Clay® aan elkaar plakken
Silk Clay® aan elkaar plakken
Learn the technic >

Inloggen / Account aanmaken

Copyright © 2021-present Magento, Inc. All rights reserved.