Creatieve ideeën

Shaun het Schaap mini bowling van Foam Clay en Silk Clay

#v15633

Maak dit leuke mini bowling spel voor Shaun het schaap en zijn vriendjes. De schapen zijn gemaakt door styropor eieren te bekleden met Foam Clay en Silk Clay.

#v15633
Selecteer producten bij dit idee

{{ optionsGroup.label }}

{{ getVariantsButtonText(option) }}
   
 
 
   
 
 
   
 
 
   
 
 
   
 
 
Totale prijs
{{ getFormattedBundlePrice() }}

{{ getRewardMessage() }}

Hoe werkt het
1 Guide step %d Maak de Bowling bal door heel veel kleine witte Foam Clay balletjes te maken. Rol nog vier kleine ballen, een hoofd en twee oren van Zwarte Silk Clay.
2 Guide step %d Druk alle onderdelen op een styropor bal.
3 Guide step %d Druk de vier kleine zwarte balletjes onderhet lijf voor de voeten.
4 Guide step %d Bevestig zelfklevende wiebelogen op de kop en maak neusgaten met de punt van een potlood.
5 Guide step %d Rol of druk de bal stevig tussen je handen om de bal goed rond te maken om er mee te kunnen rollen.
6 Guide step %d Maak de kegel-schapen door styropor eieren te bekleden met Foam Clay.
7 Guide step %d Boetseer vier poten, een hoofd en twee oren van zwarte Silk Clay. Maak een staart van een beetje witte Foam Clay.
8 Guide step %d Druk alles op het lichaam en bevestig twee zelfklevende ogen.
9 Guide step %d Maak in totaal 6 kegel-schapen. Laat goed drogen en ga dan pas stapelen. Als je gaat stapelen voordat ze droog zijn, plakken ze aan elkaar en krijg je ze niet meer los.

Inloggen / Account aanmaken

Copyright © 2021-present Magento, Inc. All rights reserved.